Τα δρομολόγια των λεωφορείων τους από τη Δευτέρα 10 Μαΐου έως το τέλος του μήνα ανακοίνωσαν τα ΚΤΕΛ Σάμου.
Συγκεκριμένα, από Δευτέρα έως Παρασκευή, θα εκτελούνται τα παρακάτω δρομολόγια:
06:15 Πόλη της Σάμου – Πυθαγόρειο – Αεροδρόμιο – Παγώνδας – Ηραίον – Πόλη της Σάμου
07:00 Πύργος – Πόλη της Σάμου
08:00 – 10:00 – 12:45 – 17:00 Πόλη της Σάμου – Πυθαγόρειο – Αεροδρόμιο – Χώρα – Μυτιληνιοί – Πόλη της Σάμου
14:00 Πόλη της Σάμου – Πυθαγόρειο – Αεροδρόμιο – Χώρα – Πύργος
14:00 Πόλη της Σάμου – Ηραίον – Παγώνδας
08:30 – 12:20 – 14:00 Πόλη της Σάμου – Κοκκάρι – Άγιος Κωνσταντίνος – Καρλόβασι
07:00 – 08:30 – 12:30 – 17:00 Καρλόβασι – Άγιος Κωνσταντίνος – Κοκκάρι – Πόλη της Σάμου
07:10 Βοτσαλάκια – Μαραθόκαμπος – Καρλόβασι
13:20 Καρλόβασι – Μαραθόκαμπος – Βοτσαλάκια
15:45 Βοτσαλάκια – Μαραθόκαμπος – Καρλόβασι