Η Skyserv, ηγέτιδα εταιρεία στον χώρο της επίγειας εξυπηρέτησης αεροσκαφών, ανακοινώνει κενές θέσεις εργασίας για τον σταθμό στον αερολιμένα της Σάμου σύμφωνα με τον παρακάτω πίνακα:

Περιγραφή Θέσης

Απαραίτητα Προσόντα

Υπάλληλοι Εξυπηρέτησης Επιβατών

– Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας

– Γνώση οποιασδήποτε άλλης ξένης γλώσσας θεωρείται προσόν

– Βασικές δεξιότητες ηλεκτρονικών υπολογιστών

– Ικανότητες επικοινωνίας

– Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας

Υπάλληλοι Πίστας

– Καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας

Οδηγοί

– Άδεια Οδήγησης Δ’ κατηγορίας σε ισχύ

– Βασική γνώση Αγγλικής Γλώσσας

– Υψηλή αίσθηση ασφάλειας και ευθύνης

Εργάτες

Οι ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο email smism@skyserv.aero, υπ’ όψιν κυρίου Καρλοβασίτη Γεωργίου.

Η αξιολόγηση των βιογραφικών θα ξεκινήσει άμεσα και θα συνεχιστεί μέχρι την κάλυψη των θέσεων εργασίας.

Ο μισθός θα καθοριστεί με βάση τα προσόντα και την εμπειρία του υποψηφίου.

Καταληκτική ημερομηνία υποβολής των βιογραφικών είναι η 07/05/2021.

Υπεύθυνος επικοινωνίας: Καρλοβασίτης Γεώργιος

Τηλέφωνα επικοινωνίας: 2273440082-83

Tα φτηνότερα αεροπορικά εισιτήρια με την εφαρμογή Low Fare Calendar της Aegean!!

Discover the best flight deals with Aegean Airlines Low Fare Calendar!